Renowacja, rekonstrukcja oraz naprawa żyrandoli, kinkietów

ul. Inowrocławska 35

Poznań (61-044)

pp@przybylscy.com.pl

Wyślij wiadomość

605 365 806

Skontaktuj się z nami

PRACOWNIA RĘKODZIEŁA ARTYSTYCZNEGO

Jako producent wykonujemy wyroby mosiężne takie jak żyrandole i kinkiety, lampy wieczne, chrzcielnice i tabernakula co więcej żyrandole tworzymy w oparciu o styl: barokowy, gotycki, neogotycki, flamandzki, współczesny, hotelowy, romański. Dla obiektów sakralnych, hoteli, dworków, pałaców, urzędów i wnętrz zabytkowych. Realizujemy projekty przygotowane na podstawie gotowych wzorów jak również indywidualnych pomysłów

IDEA

W pierwszej kolejności przygotowujemy koncepcję – jak ma wyglądać przyszły żyrandol, kinkiet lub inny mosiężny produkt w zależności od upodobań klienta a także miejsca, w którym będzie on umieszczony.

PROJEKT

Jako producent żyrandoli, gdy otrzymamy komplet informacji na temat przyszłego zlecenia przygotowujemy projekt, który następnie poddajemy Państwa ocenie, tak aby przed samym wykonaniem stworzyć produkt idealny.

REALIZACJA

Ostatnim etapem jest realizacja wcześniej wykonanego projektu, nie ważne czy są to żyrandole mosiężne, tabernakula, kinkiety, chrzcielnice czy lampy wieczne zrobimy wszystko aby byli Państwo zadowoleni z realizacji.

O firmie

Producent żyrandoli mosiężnych – Pracownia Rzemiosła Artystycznego Jacek i Piotr PRZYBYLSCY to mała rodzinna firma prowadząca działalność w branży oświetleniowej (żyrandole, kinkiety) od 50 lat. Rok założenia firmy – 1959.

Oferujemy wykonanie oświetlenia (żyrandol, kinkiet, wieczna lampa) do wnętrz sakralnych (kościołów, kaplic), zamków, pałaców, obiektów zabytkowych.

Żyrandole wykonujemy zgodnie z posiadanymi wzorami lub według projektów indywidualnych, zawsze dostosowanych do rodzaju oświetlanego pomieszczenia. Dokładamy wszelkich starań aby wykonywane przez nas prace czy to żyrandole mosiężne czy też kinkiety, lampy wieczne, chrzcielnice były wykonywane należycie, z największą starannością.

Przydatne informacje

Renowacja żyrandoli w pałacach i zamkach

Renowacja żyrandoli w zabytkowych pałacach i zamkach to proces, który łączy w sobie konserwację historii i przywracanie dawnej świetności. Dowiedz się, jak profesjonalnie odnowić te niezwykłe elementy wnętrz, zachowując ich autentyczny charakter i wartość artystyczną.

Czytaj więcej »

Renowacja żyrandoli w hotelach

Renowacja żyrandoli w zabytkowych hotelach to proces, który łączy w sobie konserwację historii i elegancji. Dowiedz się, jak przywrócić blask i funkcjonalność tych niezwykłych elementów wnętrz, zapewniając jednocześnie ich długowieczność.

Czytaj więcej »

Renowacja żyrandoli w kościołach

Poznaj tajniki renowacji żyrandoli w kościołach. Dowiedz się, jak przywrócić blask historycznym oświetleniom, jakie techniki stosować i na co zwracać uwagę, aby zachować ich oryginalny charakter. Skuteczna rekonstrukcja żyrandoli krok po kroku.

Czytaj więcej »

Żyrandole mosiężne

Zanim przejdziemy do tematu dlaczego warto wybrać oświetlenie mosiężne kilka słów na temat historii żyrandoli. Samo słowo wywodzi się z francuskiego ” Girandole ” i oznacza świecznik.

Czytaj więcej »