Producent żyrandoli- kinkiety i żyrandole mosiężne, tabernakula, chrzcielnic

ul. Inowrocławska 35

Poznań (61-044)

pp@przybylscy.com.pl

Wyślij wiadomość

605 365 806

Skontaktuj się z nami

Producent żyrandoli i kinkietów

Dzisiejszy artykuł powstał z myślą o osobach, które poszukują ciekawych rozwiązań oświetleniowych do swojego salonu. Zaproponujemy różne wersję żyrandoli oraz kinkietów, które wpasują się w różne style architektoniczne wnętrz.

Gustowne żyrandole oraz kinkiety w salonie o wystroju klasycznym

Jest to idealny przykład na to jak żyrandol może wspaniale wkomponować się w salonie. Wystrój klasyczny nie sprzyja wykorzystywaniu oświetlenia halogenowego wbudowanego w podwieszany sufit. Tutaj tego typu bajery nie zdadzą egzaminu. Co innego w przypadku żyrandola klasycznego, który dzięki wielu ramionom ze świeczkami stwarza wrażenie sali królewskiej i zapadnie w pamięć na długo Twoim gościom.

Dzięki dodatkowej dekoracji w formie świeczek możemy dobrać różne ciekawe rozwiązania dopasowując je do otoczenia. Oprócz tego można wykorzystać formy żarówek, które nigdzie indziej nie znalazłyby swojego zastosowania. Świetnie komponują się np. żarówki z widocznymi żarnikami, które dodadzą dodatkowe smaczku.

Sam żyrandol czasem nie daje wystarczającego światła aby oświetlić całe pomieszczenie. Z drugiej strony nie zawsze mamy ochotę na siedzenie w pełni oświetlonym pokoju szczególnie późnymi wieczorami. Tutaj z pomocą przychodzą kinkiety, które odpowiednio dobrane stają się elegancką ozdobą ściany w każdym mieszkaniu.

Decydując się na zakup tej formy oświetlenia należy pamiętać o kilku elementarnych zasadach. Najważniejsza z nich to spójność całej kompozycji wnętrza. Muszą one pasować zarówno do głównego oświetlenia (żyrandola) jak i do architektury pomieszczenia. Aby mieć pewność, że finalny efekt będzie zadowalający należy trzymać się jednego stylu. Połączenie żyrandola klasycznego z nowoczesnymi kinkietami to nienajlepszy pomysł.

Wyjątkiem są wnętrza wykonane w stylu Vintage. Jest to jednak czarny szlak dla zawodowców o wyjątkowej estetyce i poczuciu stylu. Nie każdy może się w nim odnaleźć. W przypadku gdy rzucimy się na głęboką wodę i przesadzimy z różnorodnością wyposażenia – stracimy cały efekt. Pokój będzie przypominał bardziej połączenie niepasujących do siebie elementów niż nowatorski projekt.

Więcej wpisów:

Dlaczego warto zakupić mosiężny żyrandol?

Mosiężne żyrandole kojarzą się większości osób z przepychem i bogactwem. Dokładnie wykonane detale i zdobienia a zarazem pięknie rozprzestrzeniające się światło dodaje specyficznego charakteru pomieszczeniom.

Żyrandole mosiężne

Zanim przejdziemy do tematu dlaczego warto wybrać oświetlenie mosiężne kilka słów na temat historii żyrandoli. Samo słowo wywodzi się z francuskiego ” Girandole ” i oznacza świecznik.

Wybierz żyrandol dla siebie

Żyrandol jest rzeczą niezbędną w domu. Po pierwsze zapewnia oświetlenie w zależności od potrzeb kupującego. Po drugie może być świetnym elementem dekoracyjnym.