English English Polish Polish
Skontaktuj się z nami
605-365-800
jp@przybylscy.com.pl

Producent żyrandoli i kinkietów

Producent żyrandoli i kinkietów

Dzisiejszy artykuł powstał z myślą o osobach, które poszukują ciekawych rozwiązań oświetleniowych do swojego salonu. Zaproponujemy różne wersję żyrandoli oraz kinkietów, które wpasują się w różne style architektoniczne wnętrz.

 

 

GUSTOWNE ŻYRANDOLE ORAZ KINKIETY W SALONIE O WYSTROJU KLASYCZNYM

 

 

Jest to idealny przykład na to jak żyrandol może wspaniale wkomponować się w salonie. Wystrój klasyczny nie sprzyja wykorzystywaniu oświetlenia halogenowego wbudowanego w podwieszany sufit. Tutaj tego typu bajery nie zdadzą egzaminu. Co innego w przypadku żyrandola klasycznego, który dzięki wielu ramionom ze świeczkami stwarza wrażenie sali królewskiej i zapadnie w pamięć na długo Twoim gościom.

 

Dzięki dodatkowej dekoracji w formie świeczek możemy dobrać różne ciekawe rozwiązania dopasowując je do otoczenia. Oprócz tego można wykorzystać formy żarówek, które nigdzie indziej nie znalazłyby swojego zastosowania. Świetnie komponują się np. żarówki z widocznymi żarnikami, które dodadzą dodatkowe smaczku.

 

 

żyrandol klasyczny

 

Sam żyrandol czasem nie daje wystarczającego światła aby oświetlić całe pomieszczenie. Z drugiej strony nie zawsze mamy ochotę na siedzenie w pełni oświetlonym pokoju szczególnie późnymi wieczorami. Tutaj z pomocą przychodzą kinkiety, które odpowiednio dobrane stają się elegancką ozdobą ściany w każdym mieszkaniu.

 

 

lampa typu kinkiet

 

Decydując się na zakup tej formy oświetlenia należy pamiętać o kilku elementarnych zasadach. Najważniejsza z nich to spójność całej kompozycji wnętrza. Muszą one pasować zarówno do głównego oświetlenia ( żyrandola ) jak i do architektury pomieszczenia. Aby mieć pewność, że finalny efekt będzie zadowalający należy trzymać się jednego stylu. Połączenie żyrandola klasycznego z nowoczesnymi kinkietami to nienajlepszy pomysł.

 

Wyjątkiem są wnętrza wykonane w stylu Vintage. Jest to jednak czarny szlak dla zawodowców o wyjątkowej estetyce i poczuciu stylu. Nie każdy może się w nim odnaleźć. W przypadku gdy rzucimy się na głęboką wodę i przesadzimy z różnorodnością wyposażenia – stracimy cały efekt. Pokój będzie przypominał bardziej połączenie niepasujących do siebie elementów niż nowatorski projekt.

 

wnętrze Vintage

 

pomieszczenie w stylu Vintage

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *