English English Polish Polish
Skontaktuj się z nami
605-365-800
jp@przybylscy.com.pl

Czy nowoczesny salon warto oświetlić u producenta żyrandoli?

Salon to najczęściej odwiedzane pomieszczenie w całym domu, nie tylko przez mieszkańców ale i gości. Sprawia to, że chcemy aby wyglądał on jak najbardziej reprezentatywnie, zjawiskowo. Przy projektowaniu wnętrza najczęściej zaglądamy do katalogów producentów, szukamy inspiracji w internecie, planujemy każdy najdrobniejszy szczegół, aby finalna wersja wprawiała w zachwyt. Nic więc dziwnego, że żyrandole coraz częściej pojawiają się w naszych salonach. Potrafią one nadać blasku dużym powierzchnią, dokładnie oświetlając całe pomieszczenie. Często służą także jako główny element dekoracji, wokół którego opiera się cały projekt wnętrza. Jaki model wybrać? Czy żyrandol może komponować się z nowoczesnymi aranżacjami w których przeważa minimalizm? W poniższym artykule postaramy się odpowiedzieć na te pytania.

 

 

KONTRAST DO DOBRY DORADCA:

 

 

Jak pisaliśmy wcześniej w obecne trendy najbardziej wpisuje się prostota i minimalizm. Przeważają kolory jasne, bez zbędnych elementów wystroju z zachowaniem geometrycznych kształtów. Do takiego połączenie idealnie pasuje żyrandol, który na wejściu zrobi na wszystkich ogromne wrażenie, dzięki czemu zapadnie w pamieć na długo. Jeżeli pokój umalowany jest na kolory jasne, polecamy model nawiązujący do bieli. W przypadku osób, które nie boją nie eksperymentować z wystrojem polecamy żyrandol połyskujący lub chromowany. Złote kolory nadadzą dodatkowego smaczku, dlatego nie należy wypełniać pokój dodatkowymi dekoracjami.

 

 

 

kontrast działa na korzyść żyrandola, dlatego warto go wykorzystać zarówno w jasnych jak i ciemnych pomieszczeniach

 

 

 

MINIMALIZM CORAZ CZĘSTSZYM TRENDEM:

 

 

 

Oczywiście nie każdemu żyrandole muszą się podobać, jednak warto dać sobie szanse na spróbowanie czegoś nowego. Rynek oświetleniowy oferuję coraz więcej nowoczesnych modeli żyrandoli, które także dadzą mocne jasne światło ale także będą niesamowitym dodatkiem. Najnowsze projekty żyrandoli to przede wszystkim niepowtarzalne kształty oraz zadziwiająca stylistyka. Jeżeli interesuję Cię przyciemnienie kolorów wnętrza polecamy żyrandole wykonane w klastycznej czerni.

 

 

Minimalizm to coraz szerzej rozprzestrzeniający się trend nie tylko w architekturze ale także np. w elektronice

 

 

SZCZYPTA LUKSUSU W MAŁYM WNĘTRZU:

 

 

Kryształy od zawsze były, są i będą w modzie. Dzięki wielu możliwościom i różnym zastosowaniu stały się one ponadczasowym rozwiązaniem. Do wyboru jest cała masa różnych rodzajów oraz modeli. Od tych tradycyjnych wykonanych z rozmachem po luksusowe modele wykonane z zachowaniem nowoczesnych wzorów. Bez względu jaki wybór podejmiesz, oświetlenie z elementami kryształów to pewność wyrazistości wykonania w najlepszym stylu. Pamiętaj, że nowoczesne projekty stworzone są z myślą o minimalistyce. Jeżeli Twoim wyborem będzie kryształowy żyrandol nie zastanawiaj się nad dodatkowymi ozdobami. Tylko w minimalistycznym wnętrzu, żyrandol może w pełni rozwinąć swój potencjał i zaskoczyć wszystkich swoją elegancją i wdziękiem.

 

Kryształowy żyrandol to ponadczasowa konstrukcja, która sprawdzi się w każdym pomieszczeniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *